Nike Dunk Low Coast (W)

Nike Dunk Low Coast (W)

Çmimi normal CHF 450.00 Oferta

Përfshirë TVSH-në, pa përfshirë transportin

Koha e dorëzimit: 3-5 ditë

Nike ka krijuar një homazh në Bregun Perëndimor me Nike Dunk Low Coast (W) për gratë. Ngjyra e Bregut të kujton ngjyrat e shkollës së UCLA Bruins, ku dallohen ngjyrat blu të lehta, të bardha dhe të verdha. Pjesa e sipërme e Nike Dunk Low Coast (W) është prej lëkure të bardhë dhe blu të hapur, me pjesën e sipërme dhe Swoosh të bardhë dhe blu të hapur. Marka Nike Air në gjuhë dhe thembër është përfunduar në të verdhë. Një shollë e mesme e bardhë dhe e jashtme e lehtë EVA plotëson dizajnin.

DD1503-100

Nike Dunk Low Coast (W)

Loading...