Jordan 1 Mid Mystic Navy Mint Foam

Jordan 1 Mid Mystic Navy Mint Foam

Çmimi normal CHF 200.00 CHF 150.00

Inkl. MwSt. zzgl. Versand

Lieferzeit: 3-5 Tage

Atlete Jordan 1 Mid Mystic Navy Mint me shkumë

Atletet Jordan 1 Mid Mystic Navy Mint me shkumë janë kombinimi perfekt i sharmit klasik dhe i stilit modern. Një atlete e gjithanshme që mund të kombinohet pa sforcim me veshje të ndryshme, kjo atlete të lë përshtypje me lojën e saj karakteristike të ngjyrave të blusë blu dhe nenexhikut të freskët.

Lëkura e cilësisë së lartë përcakton materialin e sipërm, i cili kombinon qëndrueshmërinë me kujdesin e lehtë. Pjesa e mesit inovative e bërë nga shkumë elastike ofron mburrje dhe mbështetje optimale, ndërsa tabani i gomës që nuk rrëshqet siguron qëndrueshmëri dhe siguri. Falë sistemit të besueshëm të lidhëses, këmba juaj mbetet e mbështetur mirë dhe e rehatshme në çdo situatë.

Nga rastet e rastësishme deri tek ato të pasura, atletet Jordan 1 Mid Mystic Navy Mint me shkumë vendosin tonin në çdo situatë. Shfrytëzojeni mundësinë dhe merrni këtë atlete online me kushte ekskluzive! Më shumë se thjesht një tërheqje e syve, kjo këpucë premton gjithashtu rehati maksimale. Mbushja e synuar ofron mbështetje të veçantë gjatë distancave të gjata ose aktiviteteve sportive. Për jetën e përditshme, zyrën apo aktivitetet sportive - me këtë atlete ju gjithmonë bëni zgjedhjen e duhur.

Në përmbledhje, atletet Jordan 1 Mid Mystic Navy Mint me shkumë përfaqësojnë një simbiozë të suksesshme të rehatisë dhe një deklarate të modës. Falë pamjes së tij të gjithanshme dhe dyshes tërheqëse të ngjyrave, është ideale për raste të ndryshme. Merreni tani dhe shijoni ofertat kryesore në internet!

Jordan 1 Mid Mystic Navy Mint Foam

Loading...