Nike Dunk Low Rose Whisper (W)

Nike Dunk Low Rose Whisper (W)

Çmimi normal CHF 290.00 CHF 232.00

Përfshirë TVSH-në, pa përfshirë transportin

Koha e dorëzimit: 3-5 ditë

Nike Dunk Low Rose Whisper (W) - Një gjë e domosdoshme për adhuruesit e atleteve!

Nike Dunk Low Rose Whisper (W) vendos standarde të reja në botën e atleteve. Me një dizajn tërheqës të karakterizuar nga një ngjyrë trëndafili pëshpëritëse me thekse të bardha, është një kulm i vërtetë për adhuruesit e atleteve. Përveç pamjes estetike, këpuca premton edhe komoditet të klasit të parë. Pjesa e sipërme e saj prej lëkure të imët siguron një përshtatje të përsosur.

Thonja e qëndrueshme prej gome e Nike Dunk Low Rose Whisper (W) siguron stabilitet dhe kapje, duke e bërë atë shoqëruesin ideal për sportet dhe jetën e përditshme. Një Nike Swoosh e bardhë në anët i jep këpucës diçka të caktuar dhe kompleton pamjen e përgjithshme elegante.

Nike Dunk Low Rose Whisper (W)

Loading...