Pantallona të shkurtra Jordan 1 Mid Diamond

Pantallona të shkurtra Jordan 1 Mid Diamond

Çmimi normal CHF 330.00 Oferta

Përfshirë TVSH-në, pa përfshirë transportin

Koha e dorëzimit: 3-5 ditë

Pantallonat e shkurtra Jordan 1 Mid Diamond vijnë me një pjesë të sipërme prej lëkure të lëmuar të bardhë me veshje të zeza Durabuck dhe swooshe. Në kyçin e këmbës, një logo tradicionale e Wings i referohet origjinës së koleksionit të Air Jordan. Një etiketë e endur Jumpman në gjuhë dhe një shollë e jashtme gjysmë transparente shtojnë prekjet e fundit.

Pantallona të shkurtra Jordan 1 Mid Diamond

Loading...