FORCA AJRORE 1

Atlete AIR FORCE ONE

Nike AIR FORCE 1 është një nga atletet më legjendare të të gjitha kohërave dhe ka gëzuar popullaritet të madh në mesin e adhuruesve të atleteve që nga prezantimi i saj në 1982. E dizenjuar nga Bruce Kilgore, ishte këpucët e para të basketbollit që përfshinin teknologjinë Nike Air. Frymëzuar nga emri i avionit presidencial, AIR FORCE 1 fillimisht ishte menduar për lojtarët e basketbollit, por shpejt rrëmbeu zemrat e shumë njerëzve.

Ky model bën përshtypje me pjesën e sipërme prej lëkure të klasit të parë, tabanin e mrekullueshëm të gomës dhe frymëmarrjen falë perforimeve në zonën e shputës. Një tipar dallues është rripi i kyçit të këmbës, i cili duhet të sigurojë stabilitet shtesë në fushën e basketbollit. Me kalimin e kohës, AIR FORCE 1 ka parë dizajne dhe bashkëpunime të shumta, duke e bërë atë një artikull vërtet ikonik.

Në dyqanin tonë online do të gjeni atletet AIR FORCE 1 në dizajne dhe ngjyra të ndryshme. Nëse jeni një koleksionist i pasionuar i atleteve ose thjesht kërkoni një këpucë në modë dhe të rehatshme - do t'i gjeni tek ne. Zgjedhja jonë përfshin modelet më të fundit dhe klasikët e përjetshëm.

Përveç ofrimit të atleteve AIR FORCE 1, ne ofrojmë transport falas për të gjitha porositë. Mos prisni më: zbuloni AIR FORCE 1 të veçantë dhe çoni lojën tuaj të atleteve në nivelin tjetër.

Forcat Ajrore 1 07 Bardhë
Çmimi normalCHF 180.00CHF 130.00
Loading...

FORCA AJRORE 1