Jordan 1 Mid University Gold (GS)

Jordan 1 Mid University Gold (GS)

Çmimi normal $289.00 Oferta

Përfshirë TVSH-në, pa përfshirë transportin

Koha e dorëzimit: 3-5 ditë

Air Jordan 1 Mid University Gold GS është një nga variantet më të fundit të Air Jordan 1 Mid nga viti 2020. Modeli karakterizohet nga ngjyra e tij e bardhë dhe e verdhë.

554725-170

Jordan 1 Mid University Gold (GS)

Loading...