Jordan 1 Retro High OG Lost & Found

Jordan 1 Retro High OG Lost & Found

Çmimi normal CHF 550.00 CHF 400.00

Përfshirë TVSH-në, pa përfshirë transportin

Koha e dorëzimit: 3-5 ditë

Jordan 1 Retro High OG Lost & Found - Atlete perfekte

Nëse dëshironi një klasik të përjetshëm në formë atlete, nuk mund të injoroni Jordan 1 Retro High OG Lost & Found. Modeli është ndoshta një nga këpucët më të dëshiruara për meshkujt dhe ngjall një pamje cool dhe casual. E veçanta e kësaj atlete është se dizajni i saj nuk është shumë i bie në sy dhe për këtë arsye është një model i vërtetë i gjithanshëm. Qoftë për blerje në qytet ose për një ditë në kohën tuaj të lirë - këpucët me lidhëse Jordan 1 Retro High OG Lost & Found të bëjnë përshtypje në çdo aspekt.

Këpuca është gjithashtu jashtëzakonisht në modë dhe ka një pjesë të sipërme prej lëkure dhe tekstili. Shulla e fortë e jashtme prej gome ofron gjithashtu tërheqje optimale dhe kështu siguron mbërthimin më të mirë në pothuajse çdo sipërfaqe. Brendësia është gjithashtu mbresëlënëse, pasi këpucët janë të mbushura mirë dhe për këtë arsye ofrojnë një nivel të lartë rehati. Kombinimi i ngjyrave të bardhë, të zezë, jeshile dhe të kuqe krijon një pamje moderne dhe trendi që është absolutisht e njohur në botën e meshkujve.

Jordan 1 Retro High OG Lost & Found vishet më së miri me xhinse të thjeshta dhe një këmishë të bardhë. Por atletet duket shumë mirë edhe me pantallona të shkurtra apo pantallona vrapimi. Çfarë po pret? Këpucët janë absolutisht një domosdoshmëri për meshkujt dhe thjesht i përkasin çdo dollapi këpucësh. Porosit tani dhe përfito nga çmimet tona të pakrahasueshme!

Jordan 1 Retro High OG Lost & Found

Loading...