GEL-KAYANO 14

Çmimi normal CHF 195.00 Oferta

Përfshirë TVSH-në, pa përfshirë transportin

Koha e dorëzimit: 3-5 ditë

Panele rrjetë lëkure të zeza/argjendtë Logo me lidhëse të rrumbullakëta me gishta lart Logo e printimit me gjuhë printimi Logo e ngulitur në shtratin e këmbës Nënshkrimi i shputës prej gome Mbështetja e nënshkrimit të teknologjisë GELTM Sistemi i mbështetjes TRUSSTICTM Këto stile janë marrë nga një treg ekskluziv dhe i vërtetuar i atleteve. Sneakerheads nuk do të gjejnë vetëm goditjet më të mira të kultit këtu, por edhe bashkëpunime dhe dizajne të kufizuara.

Numri i artikullit: 1201A019.005

GEL-KAYANO 14

Loading...