Çamçakëz e bardhë e zezë Adidas Samba OG

Çamçakëz e bardhë e zezë Adidas Samba OG

Çmimi normal CHF 190.00 Oferta

Përfshirë TVSH-në, pa përfshirë transportin

Koha e dorëzimit: 3-5 ditë

Adidas Samba OG Black White Gum është një klasik i atleteve të përjetshme. Ajo kombinon lëkurën e zezë me thekse të bardha dhe një thembër të fortë gome. Dizajni ikonik me tre vija dhe kapaku i gishtave në formë T-je i japin këpucës pamjen e saj të pagabueshme retro. E përkryer për stilin dhe komoditetin e përditshëm.

Çamçakëz e bardhë e zezë Adidas Samba OG

Loading...